Wybory 2018

Brzesko. Sławomir Pater z PiS oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą. O fotel burmistrza walczy z hasłem: inwestycje, rozwój, praca

Z mocnym wsparciem przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości została zainaugurowana kampania wyborcza Sławomira Patera. Dziś po południu na brzeskim Rynku oficjalnie otwierali ją: poseł i wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, wicewojewoda Józef Gawron oraz europarlamentarzysta Edward Czesak.

– Brzesko zasługuje na dobrego gospodarza. Nasz kandydat to gwarancja, że projekty rządowe będą realizowane na poziomie lokalnym – mówiła Józefa Szczurek-Żelazko.

Józef Gawron przekonywał z kolei, że Sławomir Pater to człowiek, który potrafi wyrwać Brzesko z marazmu, w jakim to miasto się znalazło.

Poseł do Parlamentu Europejskiego Edward Czesak zapewniał natomiast, że kandydata na burmistrza zna od 20 lat. – Jestem przekonany, że to człowiek, który będzie realizował to, co zawarł w swoim haśle wyborczym – podkreślał.

Hasło, które zostało dziś zaprezentowane po raz pierwszy to trzy słowa: inwestycje, rozwój, praca.
– Mamy przygotowany plan dla całej gminy Brzesko, jest w nim położony nacisk na to, by Brzesko wykorzystało swoje położenie komunikacyjne, żeby w Brzesku były inwestycje, żeby był rozwój, żeby była praca . Aby ludzie młodzi chcieli tu zostać i tutaj mieszkać, aby seniorzy mogli się cieszyć obecnością swoich dzieci i wnuków – tłumaczy Sławomir Pater.

Fot. Bogdan Hajduk

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra