Wybory 2018

Brzesko. Premier Beata Szydło zachęcała w Brzesku do głosowania na Sławomira Patera – WIDEO

fot. małgorzata Więcek-Cebula

Przyjechałam, by wesprzeć biało-czerwoną drużynę, która wystawia swoich kandydatów w wyborach do gminy, powiatu i do województwa, a także na stanowisko burmistrza Brzeska – mówiła premier Beata Szydło, podczas konferencji prasowej zorganizowanej dziś w brzeskim hotelu August.
W spotkaniu wzięła udział także Józefa Szczurek-Żelazko wiceminister zdrowia, Edward Czesak poseł do Parlamentu Europejskiego, senatorowie Kazimierz Wiatr i Zbigniew Cichoń oraz wicewojewoda Małopolski Józef Gawron.

Spotkanie zainaugurowało wystąpienie Sławomira Patera.
– Kandyduje na burmistrza, bo w Brzesku brakuje wielu rzeczy: inwestycji, miejsc pracy, mieszkań dla młodych, co powstrzymałoby ich przed ucieczką z miasta – mówił kandydat na burmistrza Brzeska, przedsiębiorca i samorządowiec z dwudziestoletnim stażem pracy.

W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na brak konkretnych działań w zakresie uzbrojenia terenów inwestycyjnych, które przyczyniłyby się do powstania nowych miejsc pracy i większych podatków dla samorządu. Zapewniał, że jeśli zostanie wybrany, wykorzysta wszystkie szanse na pozyskanie funduszy z rządowych programów.

– Sławomir Pater, nasz kandydat na burmistrza gwarantuje, że ta drużyna, która tu widzimy, będzie ze sobą współpracować, i że wszyscy ci ludzie na poszczególnych szczeblach samorządu będą realizowali  program przygotowany dla Brzeska – mówiła premier Szydło.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra