Wydarzenia

Bochnia. Dziś ostatni dzień głosowania internetowego nad projektami Budżetu Obywatelskiego

Już po raz czwarty mieszkańcy Bochni mogą wybrać projekty do realizacji
w ramach Budżetu Obywatelskiego. Na zadania ogólnomiejskie przeznaczone  jest  230 tys. zł, natomiast wartość zgłoszonych projektów to ponad 375 tys. zł. Kwota na zadania osiedlowe to 770 tys. zł (po 55 tys. na każde z nich), a szacunkowa wartość zgłoszonych projektów wynosi  prawie 920 tys. zł

Głosować może każdy mieszkaniec Bochni, który ukończył 16 lat.

GŁOSOWANIE ONLINE:
Głosowanie Internetowe potrwa do północy z niedzieli na poniedziałek (16 września).
Dostęp do systemu głosowania możliwy na stronie www.bochnia.eu.
Osoby posiadające zameldowane stałe lub czasowe zostaną zweryfikowane automatycznie na podstawie numeru PESEL i ulicy zamieszkania.

Osoby nieposiadające meldunku w Bochni, a będące mieszkańcami miasta, by wziąć udział
w głosowaniu, będą zobligowane do założenia konta w aplikacji obsługującej głosowanie. Osoby posiadające już konta w systemie, będą mogły skorzystać z nich również w tegorocznej edycji głosowania. W razie braku hasła można skorzystać z przypomnienia, a hasło wysłane zostanie na wskazanego maila.

Lista projektów, które wezmą udział w głosowaniu:
• ogólnomiejskich
(link: http://bochnia.eu/mieszkaniec/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-2019/wykaz-projektow-zakwalifikowanych-do-glosowania/projekty-ogolnomiejskie/)

• osiedlowych
(link: http://bochnia.eu/mieszkaniec/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-2019/wykaz-projektow-zakwalifikowanych-do-glosowania/projekty-osiedlowe/)

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra