Wydarzenia

Bochnia. Kto na dyrektora szpitala w Bochni?

Trzy kobiety, były samorządowiec z terenu powiatu brzeskiego, a także byli szefowie szpitali z Małopolski starają się o posadę dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni – dowiedział się nieoficjalnie portal Bochnia Brzesko z bliska. Na ogłoszony konkurs odpowiedziało siedem osób.

-Wczoraj sprawdziliśmy złożone przez kandydatów dokumenty. Wszystkie spełniają wymogi formalne. W najbliższym czasie będziemy się umawiać na spotkania z tymi osobami. Chciałbym, aby cała procedura konkursowa zakończyła się do 31 marca – mówi Adam Korta, starosta powiatu bocheńskiego.

Samorządowiec nie chce zdradzić, kto złożył dokumenty. Ujawnia jedynie, że, nie ma wśród kandydatów obecnego dyrektora Jarosława Kyci.

-Nie ukrywam, że namawiałem go do udziału w konkursie, okazało się jednak, że pan dyrektor ma jednak inne plany zawodowe – dodaje starosta.

Nieoficjalnie udało się nam jednak ustalić, że wśród kandydatów ubiegających się o to stanowisko są trzy kobiety, były samorządowiec z powiatu brzeskiego, a także byli dyrektorzy szpitali w Małopolsce.

ZOBACZ TAKŻE:

http://bochniazbliska.pl/wydarzenia/bochnia-siedem-osob-powalczy-do-stanowisko-dyrektora-szpitala-w-bochni/

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra