Galeria

Bochnia. Część KN2 od dziś zamknięta, kierowcy skarżą się na bałagan i złe oznakowanie drogi

  • remont kn2
  • remont kn2

Ruszyła długo wyczekiwana budowa drugiego etapu obwodnicy osiedla Niepodległości. Od dziś zamknięta jest część KN2. Mieszkańcy Bochni, którzy rano wyjechali do pracy lub odwieść dzieci do szkół skarżyli się na złe oznakowanie objazdów.

Ich zdaniem znaki postawione obok ronda przy ulicy Karosek w niewystarczający sposób informują o zmianach. Sprawdziliśmy, około godziny 9 wszystkie samochody, które wjechały na KN2 od strony Karoska musiały zawracać lub jechać pod prąd ulicą Campii. Problemy mieli także kierowcy autobusów, które przyjechali z dziećmi do bocheńskiej kopalni soli.

– Jeśli są jakieś problemy, to wynikają z faktu, że kierowcy nie patrzą na znaki. Oznakowanie jest prawidłowe. Ta inwestycja, jak każda drogowa będzie problemem, już teraz w mieście tworzą się korki, jeszcze gorzej będzie po godz. 15 – mówi asp. sztab. Jacek Sobiecki, szef wydziału ruchu drogowego KPP w Bochni.

Szef bocheńskiej „drogówki” zaleca, by dokładnie patrzeć

na nowe oznakowanie, niewykluczone bowiem, że to przyjęte, jeśli się nie sprawdzi, zostanie zmienione.

Fot. Patryk Salamon

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Marcin

    05 czerwca godzina 18:32

    Rewelacyjny pomysł postawić znak informujacy o zamknięciu drogi za rondem zamiast przy krawędzi jezdni ALE za to na lewej krawędzi chodnika przy parkingu. Sporo kierowców nie tyko kbc pogubionych. Pozdrawiam pomysłodawców i wykonawców:-(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra