Sport

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu do lat 18: BSF ABJ Bochnia rywalizuje w grupie A

Fot. Marcin Kalinowski

Turniej finałowy rozegrany zostanie od dziś do niedzieli 24.02. w Unisławiu (w powiecie chełmińskim, w województwie kujawsko-pomorskim :)). Bochnianie trafili do grupy A. W meczu otwarcia zmierzą się z drużyną AZS Uniwersytet Gdański, a jutro ich rywalem będzie Orzeł Jelcz-Laskowice oraz … Hurtap Łęczyca, z którym bochnianie mają rachunki do wyrównania po Mistrzostwach U-16.

Gdańszczanie wywalczyli awans do turnieju finałowego w Unisławiu dzięki zajęciu drugiego miejsca w grupie 2 eliminacji. „Akademicy” w sześciu spotkaniach zdobyli 12 punktów i w końcowej klasyfikacji przegrali tylko z Jantarem Ustka o trzy „oczka”. W pokonanym polu obie ekipy które zagrają w Unisławiu pozostawiły Team Lębork oraz KP Starogard Gdańsk. AZS UG to całkowity debiutant jeżeli chodzi mistrzostwa kraju w tej kategorii wiekowej.

BSF jako zwycięzca poprzedniej edycji miał zapewniony udział w turnieju finałowym. Trenerem drużyny w czasie turnieju będzie Kamil Rynduch, jego asystentem Łukasz Piech, a sztab uzupełni fizjoterapeuta Paweł Piątkowski.

Kadra na turniej finałowy MMP U-18 w Unisławiu: Jakub Smoleń, Wojciech Stefaniak – Mateusz Prokop, Mateusz Matlęga, Piotr Matras, Tomasz Palonek, Filip Korta, Jakub Burkowicz, Paweł Matras, Igor Dymura, Jakub Machaj, Jakub Pasiut, Wiktor Nagrodzki, Dawid Burek.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra