Sport

II liga futsalu: Chwila prawdy dla BSF-u. Już dziś rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy

Fot. Marcin Kalinowski

Już dziś o godz. 20:00 w hali widowiskowo-sportowej zostanie rozegrany pierwszy mecz barażowy o awans do grupy południowej I ligi futsalu, w którym BSF ABJ Bochnia zmierzy się z Futsal Team Zaczernie – zwycięzcy rywalizacji w grupie podkarpackiej. Oprócz tych dwóch zespołów w rywalizacji weźmie udział zwycięzca rozgrywek w grupie lubelskiej – drużyna All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Lublin.

Zespoły rozegrają po jednym meczu systemem „każdy z każdym”. Bochnianie na własnym boisku zagrają z zespołem z Zaczernia, a na początku kwietnia udadzą się do Lublina na mecz z All Promote.

Zespół z Zaczernia w dziesięciu spotkaniach swojej grupy II ligi zgromadził 20 punktów, odnosząc sześć zwycięstw, dwukrotnie remisując i przegrywając tyle samo razy.

Trener Robert Dąbrowski powołał na niedzielne spotkanie następującą 14-osobową kadrę: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń – Łukasz Piech, Daniel Bukowiec, Krystian Lewicki, Krzysztof Styrna, Piotr Kazek, Piotr Matras, Tomasz Palonek, Mateusz Prokop, Mateusz Matlęga, Jakub Kleszcz, Kamil Rynduch, Robert Dąbrowski.

Spotkanie poprowadzą Tomasz Frąk z Ostrowca Świętokrzyskiego i Tomasz Olszak z Miąsowej, z kolei sędzią czasowym będzie Wojciech Curyło z Krakowa.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra