Sport

Futsal: Przed nami 13. kolejka Bocheńskiej Ligi Futsalu

Fot. Marcin Kalinowski

Liczba „13” kojarzona jest z pechem, brakiem szczęścia. W sporcie nieszczęście jednego z uczestników oznacza jednak, że ktoś inny może się cieszyć. Wkrótce przekonamy się, kto 13. serię gier będzie wspominał z zadowoleniem. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na Hali Widowiskowo-sportowej.

I liga:

14:45 Sportomaks.pl – Spektrum

15:30 AR MOTO – Parkers

16:15 Stalprodukt Oldboys – Św. Paweł

17:00 Bolarus – Elmec Instalacje Elektryczne

BSF U-16 walczy dziś na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, ale do rywalizacji przystąpią pozostałe drużyny I ligi. Na początek Sportomaks.pl zmierzy się z walczącym o awans Spektrum. Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki AR MOTO – ekipą Parkers oraz Stalprodukt Oldobys ze Św. Pawłem. Wszystkie te zespoły wciąż liczą się w walce o awans. Ważny dla układu tabeli będzie również mecz Bolarus – Elmec. Zarówno „Pingwiny” jak i „Elektrycy” w ostatnich meczach spisywali się bardzo dobrze.

Ekstraklasa:

17.45 Stalprodukt – Dandav

18.30 Ekombud – Bosman Sport

19.15 Lemon FHU – Pershing

20.00 BSF U-18 – Transbet

Igloo – Domek – przełożony

Na drodze zmierzającego po tytuł Stalproduktu stanie notujący słabe wyniki Dandav. Dla beniaminka będzie to jedna z ostatnich szans na zmniejszenie straty do zespołów z wyższych pozycji. Ciekawie zapowiadają się mecze walczącego o utrzymanie zespołu Ekombud z mocnym w tym sezonie klubem Bosman Sport. Pojedynek o miejsce w czołówce stoczą ze sobą Lemon FHU i Pershing. Najciekawiej zapowiada się natomiast mecz coraz mocniejszego zespołu BSF U-18 z Transbetem. Mistrzowie muszą wygrać, by zachować szanse na obronę tytułu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra