Kultura

Rzezawa. Kombii na pożegnanie lata w gminie Rzezawa

Fot. Kombii

Sporo atrakcji przygotowali na sobotę organizatorzy Pożegnania Lata w gminie Rzezawa. Na scenie ustawionej na boisku GOSiR będą królować zdolni, młodzi tancerze i muzycy. Na godz. 21 zaplanowano koncert gwiazdy, czyli zespołu Kombii.

Organizatorami imprezy, która rozpocznie się o godzinie 17 są: Mariusz Palej, wójt gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie.

Podczas imprezy na scenie zaprezentują się grupy taneczne: Fitness Animator – Paulina Duda oraz JDC z Rzezawy, prowadzona przez Andrzeja Starowicza.

Na scenie wystąpią także zespół OCOCHODZI, Anna Jędrzejek z Rzezawy – Młody Talent 2018 oraz AZZJA FEAT. FLARE.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół KOMBII, który rozpocznie koncert o godzinie 21-szej.

Po koncercie będzie się można bawić w rytm dyskotekowych przebojów z DJ ARO.

3 komentarze

3 Comments

 1. Grzyb

  24 sierpnia godzina 05:21

  Grzyby dla Grzybów. Niby fajnie, ale jako mieszkaniec jestem przeciwny taki przed wyborczym szopkom orgznizowanym za piniądze mieszkańców tuż przed wyborami.

 2. Anna

  24 sierpnia godzina 05:38

  Wójt zapłaci pieniędzmi z podatków czy swoimi? Czy jeśli za imprezę będzie odpowiedzialna dyrektorka-kuzynka, to za organizację dostanie super premię? Rodzina + ludzie Pana bez grzywki, czyli Rzezawa 2014-2018, to zasadne równanie?

 3. Krzysztof

  25 sierpnia godzina 09:26

  o prawda, że Dyrektorka Gminnego Centrum Kultury w Rzezawie to prywatnie kuzynka Wójta Paleja? Za organizacje koncertu który odbywa się niedługo przed wyborami przytuli dodatkową premię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra