Stanisław Bukowiec Krzysztof Kokoszka Krzysztof Nowak Galeria Rondo Regis
Kultura

Rzezawa. Kombii na pożegnanie lata w gminie Rzezawa

Fot. Kombii

Sporo atrakcji przygotowali na sobotę organizatorzy Pożegnania Lata w gminie Rzezawa. Na scenie ustawionej na boisku GOSiR będą królować zdolni, młodzi tancerze i muzycy. Na godz. 21 zaplanowano koncert gwiazdy, czyli zespołu Kombii.

Organizatorami imprezy, która rozpocznie się o godzinie 17 są: Mariusz Palej, wójt gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie.

Podczas imprezy na scenie zaprezentują się grupy taneczne: Fitness Animator – Paulina Duda oraz JDC z Rzezawy, prowadzona przez Andrzeja Starowicza.

Na scenie wystąpią także zespół OCOCHODZI, Anna Jędrzejek z Rzezawy – Młody Talent 2018 oraz AZZJA FEAT. FLARE.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół KOMBII, który rozpocznie koncert o godzinie 21-szej.

Po koncercie będzie się można bawić w rytm dyskotekowych przebojów z DJ ARO.

Akces
3 komentarze

3 Comments

 1. Grzyb

  24 sierpnia at 5:21 am

  Grzyby dla Grzybów. Niby fajnie, ale jako mieszkaniec jestem przeciwny taki przed wyborczym szopkom orgznizowanym za piniądze mieszkańców tuż przed wyborami.

 2. Anna

  24 sierpnia at 5:38 am

  Wójt zapłaci pieniędzmi z podatków czy swoimi? Czy jeśli za imprezę będzie odpowiedzialna dyrektorka-kuzynka, to za organizację dostanie super premię? Rodzina + ludzie Pana bez grzywki, czyli Rzezawa 2014-2018, to zasadne równanie?

 3. Krzysztof

  25 sierpnia at 9:26 am

  o prawda, że Dyrektorka Gminnego Centrum Kultury w Rzezawie to prywatnie kuzynka Wójta Paleja? Za organizacje koncertu który odbywa się niedługo przed wyborami przytuli dodatkową premię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Góra