Kultura

Bogucice. Zespół LOKA gwiazdą Rewii Mundurowej

Już w  niedzielę Bogucice będą rozbrzmiewać dźwiękami trzech topowych zespołów.

Jako pierwsze na scenę wejdą dziewczyny z Niebieskiego Tramwaju, które podbiły już serca mieszkańców Moszczenicy i Buczyny w trakcie organizowanych tam imprez. W repertuarze znajdą się między innymi znane wszystkim przeboje Czerwonych Gitar.

Fani disco polo z pewnością nie zawiodą się występem zwycięzców VI Edycji Disco Star czyli zespołem Obsesja, który wykona własne przeboje oraz covery najpopularniejszych parkietowych hitów.

Wieczór zamykamy koncertem Loka, autorów hitu „Atom Miłości”. Nie wszyscy wiedzą, że wokalista zespołu Loka Grzegorz Porowski (wtedy jeszcze pod nazwą Rotary) napisał i nagrał niezapomnianą piosenkę „Na jednej z dzikich plaż”.

Dla małych i dużych przygotowane zostało mnóstwo atrakcji, które zapewnią:  Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny KWP z Krakowa, policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna i grupy rekonstrukcyjne

Wszystkie jednostki przygotują dla widzów najrozmaitsze pokazy i konkursy, będzie można wsiąść do wozów, wypróbować działanie sprzętu, porozmawiać o ich codziennej pracy, czy spróbować swoich sił w trafianiu do celu wodną armatką ręczną.

Ponadto na miejscu będzie można z bliska oglądnąć Wojskową Amfibię Opancerzoną oraz Tankietkę z Kampanii Wrześniowej.

Dla amatorów strzelectwa przygotowana zostanie strzelnica wojskowa, a najmłodsi będą mogli do woli korzystać z dmuchańców.

W razie upałów Straż Pożarna ochłodzi wszystkich chętnych kurtyną wodną.

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra