Kultura

Bochnia. Wielkie poszukiwanie Pokémonów!

Jeśli zobaczysz zorganizowane grupy głównie młodych osób przemierzających ulice Bochni pieszo, na deskorolkach czy rowerach to będzie znak, że rozpoczęła się miejska rozgrywka.

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w czwartek 20 września zostanie zorganizowana gra dla wszystkich miłośników Pokémonów oraz tych, którzy uwielbiają rywalizację na świeżym powietrzu.

Czas zabawy to aż 12 godzin – zabawę zaczynamy o 10, a kończymy o 22

Do rozgrywki zostaną wykorzystane lokalizacje tzw. PokeStop, czyli miejsca w grze w których zdobyć można przedmioty, a także zapolować na Pokemony. Co 30 minut ogłaszana będzie lokalizacja, przy której toczy się rozgrywka.

Rozgrywka rozpoczyna się w czwartek 20 września o godz. 10, a kończy tego samego dnia o godz. 22.

W wybranej lokalizacji PokeStop zostaną umieszczone znaczniki w formie chorągiewek. Ich liczba zawsze będzie stała i wynosiła 10 sztuk.

Zadaniem gracza będzie zabranie jednej z nich ze sobą – zabranie większej liczby nie ma sensu.

Co 30 minut ogłaszana będzie nowa lokalizacja PokeStop z zainstalowanymi znacznikami. Lokalizacja ogłaszana będzie na stronie wydarzenia, utworzonej na portalu Facebook: (https://www.facebook.com/events/944428345749965/)

W każdej lokalizacji dostępne będą inne znaczniki.

Wygrywa osoba, która w czasie zabawy zbierze największą liczbę znaczników – chorągiewek.

Rozstrzygnięcie zabawy nastąpi w sobotę o godz. 16 na Rynku w Bochni – przyjdź na Rynek, zabierz ze sobą zebrane znaczniki i odbierz nagrodę!

Nagrodzonych zostanie 15 graczy z największą ilością zebranych znaczników.

Bonusy dla posiadaczy aplikacji Pokémon Go:

– W każdej lokalizacji PokeStop biorącej udział w rozgrywce zostanie uruchomiony Lure Module (moduł wabika), pozwalający zebrać większą liczbę Pokémonów,

– Dzięki temu, uruchamiając aplikację, łatwiej będzie można zlokalizować bieżący punkt biorący udział w grze.

(informacja prasowa)

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra