Kultura

Bochnia. W niedzielę aukcja sztuki dla podopiecznych hospicjum domowego

Bocheńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego zaprasza na aukcję sztuki, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym hospicjum domowego prowadzonego przez TPCh. Aukcja odbędzie się w sali kameralnej MDK w niedzielę  o godzinie 16.

Podczas imprezy odbędzie się licytacja, ale prace będzie można także nabyć za ustalone wcześniej ceny. Na rzecz hospicjum swoje obrazy darowali bocheńscy artyści, tacy jak: Maria Rojkowska, Sławomir Jabłoński, artyści amatorzy, m. in.: Michalina Pięchowa, Eugeniusz Mroczek, Jarek Pieczonka a także artyści z całej Polski i zagranicy.

Ustalone ceny wywoławcze i ceny zakupu prac poza licytacją są bardzo zachęcające, organizatorzy chcą bowiem przyciągnąć jak największą liczbę bochnian, również po to by przybliżyć im ideę hospicyjną.

Katalog prac w formie tabelarycznej jest dostępny pod adresem (http://mdk.bochnia.pl/pl/aukcja-dla-hospicjum.html) pozycje na żółtych polach stanowią obrazy przeznaczone do licytacji, pozostałe prace można będzie nabyć za ustaloną w katalogu cenę.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra