Kultura

Bochnia. To trzeba zobaczyć – rodzice z Przedszkola nr 5 wystawią „Śpiącą Królewnę”

Jutro   o godzinie 16, w Amfiteatrze Parku Uzbornia odbędzie się charytatywny spektakl w wykonaniu rodziców dzieci  z Miejskiego Przedszkola nr 5 (grupy czterolatków) pt.” Śpiąca Królewna”.

– Świat baśni  przedstawiony w sposób przystępny dla dziecka to wspaniała nauka , cudowna księga mądrości, a jeśli aktorami są rodzice to magia takiego spektaklu nie ma już sobie równych- podkreśla Karina Łach, główna inicjatorka  i reżyser spektaklu.

Jest to  kolejny występ rodziców dzieci z tego przedszkola. Przedszkolaki z „piątki”  miały okazję zobaczyć spektakl na scenie Miejskiego Domu Kultury z okazji  Dnia Dziecka. Ze względu na ciepły odbiór i duże zainteresowanie  rodzice zdecydowali się wystawić go jeszcze raz .

Tym razem występ został połączony  z charytatywną inicjatywą wsparcia małego mieszkańca Bochni. Podczas przedstawienia Fundacja „Serce dla Maluszka” będzie zbierać środki na rehabilitację małego  Michałka, mieszkańca Bochni, który urodził w lutym 2016 roku  w 35 tygodniu ciąży z małogłowiem i  poważnymi zmianami w mózgu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Vistula
Akces
Góra