Integracja Malowana Dźwiękiem

Bochnia. Promocja albumu z 11. Festiwalu Piosenki Integracja Malowana Dźwiękiem ZDJĘCIA

Fot. Wojtek Salamon

Po brzegi była wypełniona kameralna sala kina Regis podczas promocji  albumu podsumowującego 11. edycję Festiwalu Piosenki Integracja Malowana Dźwiękiem. Piękna publikacja zawiera zdjęcia  Wojtka Salamona, którego  fotograficznie wspierali Małgorzata Bankiewicz, Dorota Ciosek i Dominik Turek. Album to dzieło wydawnictwa Regis prowadzonego przez Anitę Własnowolską-Bielak. Wydarzenie odbywało się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Bochni.

Spotkanie wzbogacił występ uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bochni. Zaprezentowano także film podsumowujący  festiwal z zeszłego roku. Na zakończenie wystąpili laureaci  Grand Prix Norbert Tomaka z Rzeszowa i Gariela Szyszka z Raby Wyżnej. Towarzyszyła im Gabriela Murzyn.

Festiwal Piosenki Integracja Malowana Dźwiękiem to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Jest organizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Kropla Dobroci. Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Jerzy Turek.

 

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra