Kultura

Bochnia. Pechowa Scena Letnia i piknik Rozgrzewamy Bochnię

Najbliższe piątkowe popołudnie zapowiada się bardzo interesująco za sprawą dwóch wydarzeń organizowanych przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Na piątek  zaplanowano bowiem pierwsze wydarzenie z cyklu Bocheńska Scena Letnia. Będzie to impreza dla całych rodzin. Każdy, niezależnie od wieku może liczyć na świetną zabawę, którą poprowadzi, znany nie tylko w branży rozrywkowej, konferansjer Szymon Pilch.

– O.S.T.R. śpiewa „Trzynastego w piątek uwierzę w każdy koniec”. Dla nas to będzie początek wspaniałej przygody z Bocheńską Sceną Letnią. Ta szczególna data jednak zobowiązuje. Otoczymy się wieloma symbolami pecha i wspólnie z publicznością znajdziemy sposoby na jego unikanie. Czy szczęście nie opuści występujących? Przekonajmy się już w piątek zaprasza Tomasz Ryncarz, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta UM Bochnia.

100 procent rozrywki, 100 procent interakcji z widzami zagwarantuje Piotr Szumny – iluzjonista, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ale czy trzynastego w piątek wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanował?

Dla aktywnych osób z publiczności przygotowano nagrody!

Pechowa Scena Letnia
Piątek 13 lipca, godz. 18 – 20
Amfiteatr w Parku Rodzinnym Uzbornia

Również w piątek TAURON rozgrzeje Bochnię!

Już od 14 zaplanowano piknik z zabawą i atrakcyjną ofertą ogrzewania dla domu. Podczas tego wydarzenia będzie można również skorzystać z porad Ekodoradcy zatrudnionego w Urzędzie Miasta Bochnia.

Dla wszystkich chętnych przygotowano konkursy z nagrodami oraz zabawy dla najmłodszych. Będą też zimne napoje bez ograniczeń dla każdego – bo czasami trzeba się ochłodzić, szczególnie przy tak rozgrzewającym wydarzeniu.

W trakcie pikniku będzie można się dowiedzieć jak efektywnie ogrzewać dom nie niszcząc przy okazji środowiska. Wykwalifikowani doradcy wskażą najlepszy sposób na oszczędna ogrzewanie i porównają jego koszty.

Dodatkowo będzie możliwość przekonania się, jak łatwo zyskać kontrolę nad domowymi urządzeniami i budżetem, testując inteligentne rozwiązania typu Smart Home.

Rozgrzewamy Bochnię!
Piątek 13 lipca, godz. 14 – 20
Park Rodzinny Uzbornia (Plac przy Amfiteatrze)

 

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Vistula
Akces
Góra