Galeria

Bochnia. Kierowcy rajdowi po raz kolejny przyjechali do Bochni – ZDJĘCIA, WIDEO

  • rajd ziemi bocheńskiej
  • rajd
  • rajd ziemi bocheńskiej
  • rajd

 

Już po raz szósty na terenie Bocheńszczyzny  odbył się Rajd Ziemi Bocheńskiej. W ramach tej imprezy  zawodnicy ścigali się po ulicach  solnego grodu, a także po  drogach Kamionnej. Wrażeń i widowiskowych pojedynków – nie brakowało.

Ostatecznie najlepsi po siedmiu odcinkach specjalnych okazali się Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka. Załoga Hondy Civic wyprzedziła na mecie drugich w klasyfikacji Mistrzostw Ślaska Gracjana Grelę i Martę Momot, także w „Civicu”, o 25 sekund. Trzecie miejsce zajęła załoga Krzysztof Stańdo/Krzysztof Grzesik w Renault Clio.

W klasie GOŚĆ najlepsi okazali się Tomasz Kasperczyk i Damian Syty dysponujący jako jedyni autem klasy R5 – Ford Fiesta. Na drugim miejscu metę osiągnęli Sławomir Strychalski i Paweł Pochroń w Nissanie 350Z, a najniższy stopień podium wywalczyli Mateusz Gołek i Jacek Spentany jadący Peugeotem 208 R2.

W rywalizacji SKJS pierwsze miejsce zdobyła załoga Maciej Watras/Kamil Kluczewski. Drugie miejsce ze stratą 13 sekund na mecie zameldowali się Michał Gruca/Daniel Okrutniak. 9,7 sek. za nimi uplasowali się Michał Rokita/Bartosz Krawiec zajmując tym samym trzecie miejsce.

Film: Jarosław Kucybała

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Vistula
Akces
Góra