Artykuł sponsorowany

MotoKonkret – wszystko dla Twojego samochodu w jednym miejscu!

Chcesz wymienić wycieraczki w samochodzie, potrzebujesz płynu do spryskiwaczy, a może przydałby się nowy akumulator? Koniecznie zajrzyj  do MotoKonkret na ulicę Partyzantów 23 w Bochni. To firma, którą trzy lata temu stworzyło dwóch młodych ludzi, pasjonatów motoryzacji.

W MotoKonkret  na ponad stu metrach kwadratowych klienci znajdą tysiące części do samochodu. To zarówno szeroko pojęta mechanika, jak i kosmetyki do pielęgnacji pojazdu oraz cała gama przydatnych akcesoriów samochodowych.


To jedyny sklep w regionie, który oferuje rozwiązanie polskiej firmy Visee. Dzięki niemu za pośrednictwem tabletu klient może dobrać typ wycieraczek do posiadanego przez siebie modelu pojazdu, bez konieczności podawania długości wycieraczek.


W MotoKonkret klienci znajdą też największą ofertę kołpaków, dobrej jakości akumulatorów i najlepszych na Rynku płynów do spryskiwaczy.
Nawet jeśli potrzebnego towaru nie ma na stanie, zostaje on specjalnie sprowadzony. Firma współpracuje bowiem z wieloma dużymi hurtowniami. I co ważne działa niemal błyskawicznie.


Warto wiedzieć, także że towar zakupiony w sklepie o wartości powyżej 200 zł może być dostarczony klientowi pod wskazany adres (na terenie Bochni). W wysyłce oferowanych towarów firma ma spore doświadczenie, bo MotoKonkret  to oprócz stacjonarnego prowadzi również sprzedaż internetową.

W ramach promocji pracownicy MotoKonkret  zakupione w sklepie części, jak choćby: wycieraczki czy akumulator wymieniają w cenie zakupu. Klient w tym czasie może napić się dobrej kawy w specjalnie zaaranżowanym kąciku, oglądając telewizję lub przeglądając motoryzacyjne magazyny.
Nie bez znaczenia w tej firmie są też przystępne ceny, które wyróżniają to miejsce od konkurencji.

MotoKonkret  to nie tylko sklep, ale także nowoczesna myjnia parowa, warsztat mechaniczny i spory skład części używanych do samochodów.
Wszystko to w jednym miejscu, które koniecznie powinien znać każdy dobry kierowca nie tylko z Bochni!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.